EVIDENCE IMPLEMENTATION IN CLINICAL PRACTICE CONFERENCE

Kdy: 28. - 29. červenec
Kde: Orea Congress Hotel, Brno, Česká republika.

Preliminary program s odbornými tématy vizte níže. Jako hlavní řečník vystoupí A/Prof. Zachary Munn, který je předsedou Guidelines International Network (GIN) a zároveň ředitelem Evidence-Based healthcare Research JBI a ředitelem JBI Adelaide GRADE centra v Australii.

 

Na konferenci budou prezentovány výsledky implementačních projektů založených na nejlepších dostupných vědeckých důkazech s cílem změnit současnou praxi, které jsou vytvořeny v rámci evropských projektů Erasmus+. Těmito projetky jsou:

 

Jedná se o mezinárodní spolupráci s předními evropskými Evidence-Based Healthcare centry a univerzitami z několika zemí (Portugalsko, Velká Británie, Rumunsko, Španělsko, Německo, Polsko, Chorvatsko a Česká Republika) s cílem výměny inovativních metodických přístupů ve zdravotnictví s ohledem na implementaci důkazů do praxe.

 

V rámci konference bychom si Vás také dovolili pozvat na večerní společenský program 28. 7., který bude zahájen večeří. Akce je zcela zdrarma.

V případě zájmu, prosím, zaregistrujte se prostřednictvím níže uvedených linků (na jeden nebo oba dva dny). Registrovat se je možné do 15. 7. 2022.

 

 

Finální harmonogram 28. 7.:

Registrace: https://muni.cz/go/5b7f3c

 

Finální harmonogram 29.7.:

Registrace: https://muni.cz/go/80dd48